Napište si o základní vstupní analýzu pro vaši firmu ZDARMA:

Analýza marketingové strategie

  • audit webu
  • analýza sociálních sítí
  • kontrola reklam
  • návrh marketingové strategie a vylepšení webu

Co se díky analýze dozvíte?

Co můžete zlepšit na webu - audit webu

Návrh technického i obsahového vylepšení, doporučení vhodných marketingových prvků.

Jak zlepšit prezentaci na sociálních sítích

Analýza sociálních sítí odhalí silné a slabé stránky vaší komunikace s fanoušky. Co můžete udělat pro to, aby se z vašich fanoušků a sledujících stali platící zákazníci?

Určení priorit pro zvýšení zisku

Doporučíme postup, který vám přinese co nejdříve ty nejlepší výsledky.

Reference

"Spolupráce s Maruškou byla (a je) vždycky rychlá, bezproblémová, dokázala se přesně nacítit do mých požadavků a převést je do praxe. Velmi dobře reportuje pravidelně každý měsíc, co se daří a nedaří, a na základě toho pružně měníme formáty reklam a následně kampaně. Celkově se jí podařilo zvednout naše čísla z prodělečných na výdělečné během několika málo měsíců (a to i během náročného covidového období) a díky její práci nám narostly i databáze o několik tisíc kontaktů a dále rostou. Je velmi proaktivní, navrhuje zlepšení i ve funnelech, ať už jde o magnety na webech (produkty ke stažení zdarma), vyznění prodejních stránek nebo mailingové kampaně.
Dana-Sofie Šlancarová,Cyklická žena, s.r.o., cyklickazena.cz“
S Marií spolupracujeme již více než rok v oblasti správy PPC reklam, e-mailingu, plánujeme a realizujeme spolu reklamní kampaně na FB, ale i celkovou marketingovou strategii naší firmy. Marie je důležitým členem našeho týmu, pracuje profesionálně, spolehlivě, je samostatná a jsme rádi, že přináší i nové nápady a podněty, na které bychom sami nepřišli. Jsme rádi, že ji máme v týmu.
Petr Juha, Jaroslava HloužkováŠkolení pro účetní, https://skoleniproucetni.cz/
Zdravím Vás, děkuji za Vaše postřehy a určitě na všem zapracujeme 🙂 Jen se omlouvám, ale budu se moci tomu věnovat více až v příštím týdnu 🙂 Ale moc děkuji, že jste do toho skočila s takovým elánem, spolupráce s Vámi se mi velmi líbí, doufám, že bude dlouhodobá 🙂
MarieDr.Wet
Děkuji Vám za Vaše správné dotazy. Nikdo se mě takhle neptal, a ani jsem neměl možnost s nikým o tom pohovořit. Jsem velmi mile potěšen, překvapen jak jste to super upravila, spokojenost na mé straně zaručena na 100%. Odvádíte skvělou práci a je vidět ze se tomu rozumíte.
MilanMilan Pollak

Napište si o základní vstupní analýzu pro vaši firmu ZDARMA:

Analýza marketingové strategie

  • audit webu
  • analýza sociálních sítí
  • návrh marketingové strategie a vylepšení webu